VII Bieg Niepodległości

Na dwa dni przed Świętem Niepodległości , w piękny, ciepły i słoneczny czwartek 9 listopada delegacje klas stanęły na starcie VII Szkolnego Biegu Niepodległości.

Po odśpiewaniu hymnu państwowego, uczestnicy wybiegli na trasę o symbolicznym dystansie 11 11 metrów. Honorowym starterem biegu był Dyrektor Szkoły pan Stanisław Pięta, który po biegu każdemu z uczestników na sportowo świętującemu Dzień Niepodległości wręczył pamiątkowy certyfikat.

Uczestnikom dziękuję za aktywne, radosne, wspólne świętowanie Dnia Niepodległości a klasie 5 TO sp za zapewnienie bezpieczeństwa na trasie.

Anna Sikora