III Szkolny Bieg Niepodległości

W czwartek  7 listopada ,przy dobrej pogodzie odbył się III Szkolny Bieg Niepodległości na dystansie 11 11 metrów. Na starcie stanęło 53 uczestników. Honorowym starterem biegu była Pani  Wicedyrektor mgr Katarzyna Sajdak. Po odśpiewaniu hymnu państwowego sportowcy ambitnie ruszyli na trasę, dając z siebie wszystko często ostro finiszowali ścigając się w grupach. Każdy uczestnik na mecie otrzymał pamiątkowy certyfikat potwierdzający udział w biegu. Uczestnikom dziękuję za aktywne, sportowe, wspólne  świętowanie Dnia Niepodległości a służbom za zapewnienie bezpieczeństwa na trasie.

Anna Sikora