II Szkolny Bieg Niepodległości

7 listopada 2018 roku  48 uczniów Zespołu Szkół Ogrodniczych  dla uczczenia 100 rocznicy odzyskania niepodległości  stanęło na starcie II Szkolnego Biegu Niepodległości.
Bieg, przy przepięknej, odświętnej, słonecznej pogodzie został rozegrany na terenie boiska szkolnego i warsztatów szkolnych na symbolicznym dystansie 11 11 metrów. Wszyscy uczestnicy( a cieszy coraz większe zaangażowanie uczniów i lepsza  niż w pierwszej edycji frekwencja) pokonali trasę w dobrej kondycji i radosnych nastrojach.
Pani Dyrektor dziękuję za uroczyste wystartowanie biegu, pani Higienistce i obsłudze technicznej za zagwarantowanie bezpieczeństwa  startujących, a wszystkim Uczestnikom za aktywne , sportowe świętowanie Dnia Niepodległości.
Anna Sikora