Konkurs ekologiczny

21 listopada uczestnicy 8 edycji konkursu miejskiego ,,Szanuj energię, chroń klimat” wzięli udział w warsztatach teatralnych i na scenie Teatru Polskiego w Bielsku- Białej wraz z Anną Guzik odkrywali tajemnice teatru podczas przedstawienia pt: "Podejrzany, podejrzana", (Julia z kl. 1 TAK miała okazję wcielić się w postać Balladyny i zagrać scenę ze sławną aktorką).

Konkurs, którego celem jest zainteresowanie uczniów tematyką zrównoważonego rozwoju, oszczędzania energii i ochrony klimatu został uroczyście zainaugurowany na konferencji dla nauczycieli w siedzibie Miejskiego Zarządu Oświaty w dniu 19 października.
W tym roku, prócz konkursów szkolnych,  przygotowano również konkurs fotograficzny dla mieszkańców pt.: ,,Jak zwyciężyć smoga?”
Osoby zainteresowane zapraszam  - www. miastodobrejenergii.pl.

Anna Sikora