Szkolenie z udzielania I pomocy poszkodowanym

W dniu 21.11.2017r w Zespole Szkół Ogrodniczych odbyło się szkolenie z udzielania I pomocy poszkodowanym.

Prowadzącym był pracownik Działu Prewencji Kasy Rolniczego Ubezpieczenia w Bielsku-Białej Pan Maciej Mazur. Szkolenie obejmowało wykład, następnie szkolenie praktyczne, gdzie młodzież mogła wykonywać ćwiczenia na fantomie z reanimacji. Ostatnią częścią był test sprawdzający wiadomości z I pomocy.
Osoby które, napisały najlepiej otrzymały cenne nagrody w postaci sprzętu multimedialnego, którego sponsorami był KRUS i ARiMR w Bielsku-Białej.
A najlepszymi byli: Knapik Klaudia 2TO, Skrudlik Natalia 2ZSO, Kwaśny Rafał 2ZSO, Ryłko Artur 2TO, Szczerbak Kacper 2ZSO i Sadlik Karolina 2TO.

Nagrodzonym gratulujemy, szkolącemu P. Mazurowi dziękujemy.

Józef Szczerbik