Wyniki konkursu PrzyStań na Podbeskidziu

W czwartek 7 kwietnia o godz. 9.00 odbyła się w naszej szkole kolejna V edycja konkursu wiedzy o regionie PrzyStań na Podbeskidziu.

Konkurs przeprowadzany jest przez ZSO przy współpracy z Książnicą Beskidzką. W tym roku honorowy patronat objął Wydział Kultury i Sztuki Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. W jury konkursowym zasiadły ekspertki z Książnicy Beskidzkiej, organizatorka konkursu Katarzyna Kocoń oraz pani Urszula Lamik. Zmaganiom konkursowym przyglądała się także  metodyk- pani Ewa Babiarz.Temat tegorocznej edycji dotyczył postaci Zofii Kossak- Szczuckiej.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

W kategorii szkoły ponadgimnazjalne

1 miejsce - Ryszarda Holerek

2 miejsce- Aleksandra Berka

3 miejsce ex aequo- Klaudia Kopeć oraz Marta Copija

W kategorii szkoły gimnazjalne

1 miejsce ex aequo Patrycja Bułka oraz Paulina Hoffman

2 miejsce ex aequo Justyna Saławiak oraz Wiktoria Lada

3 miejsce ex aequo Julia Sokołowska oraz Barbara Król

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz opiekunom.Laureatów zapraszamy na uroczystość wręczenia nagród podczas Targów Ogrodniczych w ZSO, o terminie zostaną oni powiadomieni w odrębnym komunikacie. Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.