Drodzy Absolwenci ,,Ogrodnika”!

Dobiega końca Wasza edukacja w naszej szkole. I choć nie zabrzmiał dla Was ostatni dzwonek, to od teraz jesteście już Absolwentami Szkoły Ogrodniczej.

W tych niecodziennych okolicznościach w imieniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz całej społeczności uczniowskiej ZSCKR im. Stanisława Szumca w Bielsku-Białej pragniemy podziękować Wam za wspólnie spędzone 4 lata. Niech pozostawią w Waszych wspomnieniach piękny i trwały ślad, abyście zdobywając nowe doświadczenia potrafili korzystać nie tylko z wiedzy, ale też mądrości życiowej.

Niech koniec nauki w naszej szkole będzie dla Was początkiem czegoś nowego. Rozwijajcie dalej swoje pasje, spełniajcie marzenia i dążcie do obranych przez siebie celów. W tym trudnym czasie życzymy Wam przede wszystkim zdrowia, bo jest ono najważniejsze. Powodzenia na czekających Was maturach, a także w rekrutacji na wymarzone uczelnie. Trzymamy za Was mocno kciuki!

Gdziekolwiek planujecie swoje dalsze życie, nie zapominajcie o naszej szkole i o chwilach w niej spędzonych.

Powodzenia na dalsze lata życia życzą Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, pracownicy oraz cała społeczność uczniowska.