Wojewódzkie Eliminacje Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

14 kwietnia zwycięzcy etapu szkolnego - Nikodem Słowiński (2 TW) i Bartosz Koraczyński (1TW)- wzięli udział w Wojewódzkich Eliminacjach Olimpiady Ekologicznej w Katowicach, znaleźli się wśród 100 najlepszych spośród 1700 uczestników eliminacji szkolnych.

Po napisaniu testu mieli możliwość pogłębienia swojej wiedzy ekologicznej poprzez udział w wykładzie dr W. Zarzyckiego na temat gatunków charyzmatycznych i ich potencjału w rozwoju ekoturystyki a także mieli okazję zwiedzenia ciekawego Centrum Symulacji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Za trud włożony w przygotowania i godne reprezentowanie szkoły- serdecznie dziękuję,

Anna Sikora