Wycieczka na Magurkę

Dnia 09.03.2015 część szkolnego koła turystycznego wzięła udział w wycieczce górskiej na Magurkę Wilkowicką.

Dnia 09.03.2015 część szkolnego koła turystycznego, znanego również fakultetem turystycznym, wzięła udział w wycieczce górskiej na Magurkę Wilkowicką. Wycieczka rozpoczęła się pod kościołem w Straconce u początków żółtego szlaku, następnie ruszyliśmy przez Małą Straconkę i mijając punkt widokowy nad Łysą Przełęczą dotarliśmy na wspomniany szczyt. Po krótkiej przerwie ruszyliśmy z powrotem do Straconki, tym razem szlakiem zielonym prowadzącym przez Jałowcową Górę. Tradycyjnie wycieczka przebiegła pomyślnie, w atmosferze spotkania ze znajomymi i przepełniona była rozmowami na różnorodne tematy od rozpoznawania roślin zaczynając na tematach politycznych czy światopoglądowych kończąc. Po powrocie do Bielska rozdzieliliśmy się i każde poszło w swoją stronę ale dobry humor pozostał na cały weekend.

Anonimowy uczestnik