Pracowania florystyczna już otwarta!!!

Nasza szkoła wzbogaciła się w nową pracownię florystyczną, która powstała w ramach realizacji programu Leonardo da Vinci Zielone Obszary Edukacji.

Jego głównym celem jest podnoszenie jakości i atrakcyjności kształcenia zawodowego i w tym ma nam pomagać własnie ma służyć nowo otwarta pracownia. Uroczystego otwarcia pracowni dokonali 8 kwietnia 2015r. dyrektor Zespołu Szkół Ogrodniczych Wanda Czurczak, zastępca dyrektora Miejskiego Zarządu Oświaty Bożena Graboń  i goszczący w naszej szkole w ramach Międzynarodowej Konferencji Nauczycieli Ogrodnictwa prezes Stowarzyszenia Nauczycieli Ogrodnictwa p. Johanes Peperhove. Nasi uczniowie będą teraz mogli doskonalić swoje umiejętności, nauczyciele bardziej efektownie przekazywać wiedzę, a powstające prace florystyczne staną się niewątpliwie kolejna wizytówką bielskiej szkoły ogrodniczej.

>>> Zobacz galerię zdjęć <<<