Barwy jesieni….

Kolory liści, promyki słońca, kasztany, kolorowe dynie -to cieszące nasze oko oznaki jesieni. Czas zbiorów warzyw, owoców, czas jesiennych dekoracji tarasów i ogrodów wrzosami, chryzantemami. Zapraszamy do naszych Szkolnych Warsztatów na jesienne zakupy warzyw i dyni która jest KRÓLOWĄ JESIENNEGO STOŁU.

Jesień to najlepszy termin sadzenia drzew i krzewów owocowych. Rośliny owocowe posadzone w tym czasie zdążą się dobrze ukorzenić przed zimą. To  czas na wybór interesujących nas gatunków roślin owocowych i ich zakup. Warsztaty Szkolne oferują szeroką gamę gatunków i odmian, posiadamy produkty oznakowane –wolne od wirusów i spełniające wytyczone normy jakościowe.
Materiał produkowany jest przez młodzież zdobywającą kwalifikacje w zawodzie ogrodnik pod fachowym okiem nauczycieli i specjalistów produkcji. Dobra jakość, niska cena, fachowe doradztwo to nasze atuty.

ZAPRASZAMY CODZIENNIE W GODZINACH 8.00-15.00
W  SOBOTY 8.00-13.00