Biegi przełajowe

W dniu 02.10 nasza szkoła pojechała na zawody w sztafetowych  biegach przełajowych, w których wzięło udział 15 drużyn reprezentujących swoje szkoły na szczeblu gminnym – Mistrzostwo B-B szkół ponadpodstawowych. Zawody odbywały się na stadionie Lekko atletycznym w Wapienicy „SPRINT”. Nasi uczniowie w składzie Boguniowski Grzegorz,  Suski Wojciech,  Wieczorek Mikołaj, Gołąbek Wojciech,  Wolas Szymon, Wytulany Mateusz mieli do pokonania 1500 m od każdego uczestnika. Bardzo dobrze pobiegł SUSKI WOJCIECH,  który uzyskał czas 6:08 minut będąc pierwszym, który dokonywał przekazania pałeczki sztafetowej z pośród wszystkich zawodników, którzy rozpoczęli bieg na pierwszej zmianie. Nie umknęło to trenerom z Lekkiej atletyki, którzy zaprosili Wojtka na treningi aby spróbował swoich możliwości w LA. Pozostali uczniowie zrobili wszystko co mogli dając z siebie mnóstwo sił za co należą im się także słowa uznania. Ostatecznie nasza szkoła w klasyfikacji końcowej uzyskała 10 wynik. Opiekunem był Pan Mariusz Gąsiorek.

Mariusz Gąsiorek