Flora i Fauna w Biblii

22 marca w naszej Szkole odbył się 2 etap Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego - Flora i Fauna w Biblii zorganizowanego przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Komisji Edukacji Narodowej w Henrykowie a skierowanego do uczniów szkół, dla których organem prowadzącym jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Zwyciężczynie eliminacji szkolnych- Justyna Taratuta ( 2 TW a),Weronika Pawińska( 3 TO ) i Wiktoria Soszka( 4 TO) zmagały się z pytaniami dotyczącymi , z zakresu botaniki-drzew i krzewów oraz roślin pachnących, z zakresu zoologii- ssaków owadożernych i góralek.

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za dobre przygotowanie się do konkursu, trzymamy kciuki za dobre wyniki, licząc na powtórzenie zeszłorocznego sukcesu Leny Olender.

Sikora Anna