Zapraszamy Państwa na wystawę prac uczniów 1TWb wykonanych w ramach przedmiotu "Zooterapia" do biblioteki szkolnej.

Zapraszamy Państwa na wystawę kolejnej części prac wykonanych przez klasę 1TWb w ramach przedmiotu "Zooterapia". Tym razem nasi utalentowani uczniowie skupili się na prezentacji postaw behawioralnych kotów i koni, które pełnią kluczową rolę w tzw. komunikacji wizualnej z innymi osobnikami, włączając w to także człowieka.

W trakcie tej niezwykłej wystawy będziecie mieli okazję zgłębić tajemnice języka ciała zwierząt, ich gestów, mimiki oraz sposobów wyrażania emocji. Przedstawione prace pozwolą nam lepiej zrozumieć, jak koty i konie komunikują się ze światem zewnętrznym oraz jak ludzie mogą odpowiednio reagować na te sygnały.

To wydarzenie stanowi doskonałą okazję do poszerzenia wiedzy na temat relacji międzygatunkowych oraz do czerpania inspiracji z natury, aby lepiej zrozumieć naszych czworonożnych przyjaciół.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej wystawie i dzielenia się z nami pasją do zwierząt oraz ich fascynującej komunikacji wizualnej!

Tomasz Bednarek, Dominika Żak