Konkurs plastyczny "Wincenty Witos w Oczach Młodego Artysty" rozstrzygnięty.

Dnia 27 marca 2024 roku został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Plastyczny "Wincenty Witos w Oczach Młodego Artysty".

Konkurs został zorganizowany przez naszą szkołę, mając na celu rozwijanie kreatywności uczniów oraz promowanie wartości związanych z postacią Wincentego Witosa.

Komisja konkursowa:

1. Iwona Gawlas - nauczycielka plastyki, przewodnicząca komisji,
  2. Katarzyna Kocoń - nauczycielka języka polskiego,
  3. Tomasz Bednarek – nauczyciel bibliotekarz

Prace zostały ocenione pod względem pomysłowości, wykonania, zgodności z tematem oraz wyrazistości przekazu artystycznego.

Po długich obradach komisja wyłoniła zwycięzców.

Nagrodzono cztery prace:  Agata Knitter,  Wiktoria Jurczyk,  Milena Wójcik,  Julia Dendys

Wszystkie nagrodzone prace zostały uhonorowane dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi. Ponadto, wszystkie prace konkursowe są zaprezentowane na wystawie szkolnej, która dostępna jest w bibliotece szkolnej.

Szkolny Konkurs Plastyczny "Wincenty Witos w Oczach Młodego Artysty" okazał się znakomitą okazją do wyrażenia kreatywności uczniów oraz przybliżenia im postaci wybitnego polityka i działacza społecznego. Dzięki zaangażowaniu uczestników oraz pracy komisji konkursowej, konkurs ten stanowił istotny element edukacji kulturowej oraz artystycznej naszej społeczności szkolnej.

Tomasz Bednarek, Iwona Gawlas