Fantastyczne prace uczniów są dostępne w bibliotece,  umożliwiając społeczności szkolnej podziwianie kreatywności i zaangażowania klasy pierwszej technikum weterynarii pod opieką Pani Renaty Ślezińskiej-Iwanicz.  To również inspirujący sposób na podkreślenie roli edukacji weterynaryjnej i troski o zwierzęta w procesie nauczania. Gratulacje dla uczniów i nauczycieli za tak twórcze podejście do nauki!  Wykonywanie gryzaków, kolb, ciasteczek i smakołyków dla gryzoni, koni i innych zwierząt z domowych składników to nie tylko praktyczna nauka, ale także dbanie o dobrostan zwierząt.

Gryzonie i inne zwierzęta potrzebują bodźców, aby unikać nudy. Gryzaki stanowią doskonałe zajęcie, które dostarcza im czegoś do robienia. Różnorodność gryzaków pod względem smaku, kształtu i tekstury może znacznie urozmaicić codzienne życie zwierząt, przynosząc im radość i satysfakcję. Gryzaki z naturalnych składników, takich jak miód, zioła, nasiona czy słonecznik, mogą dostarczać dodatkowych składników odżywczych, uzupełniając codzienną dietę zwierzęcia. Gryzaki wymagają interakcji, co może skłaniać zwierzęta do aktywności fizycznej, co jest korzystne dla ich zdrowia.

Zapraszamy do biblioteki

Tomasz Bednarek