„Zwierzęta na zajęciach szkolnych”

„ Zwierzęta na zajęciach szkolnych”

„Dla wielu z nas dom bez nich, nie byłby prawdziwym domem. Uspokajają nas, niekiedy nawet leczą. Pracują także na rzecz ludzkiej społeczności. Nasze zwierzęta. Im właśnie poświęcamy nasz wolny czas „Tak o swoich zwierzętach mówią uczniowie naszej szkoły z kierunku technik weterynarii.

W naszej szkole uczniowie uczą się , co można  zyskać  w kontakcie z psami, kotami, gryzoniami, ptakami czy zwierzętami egzotycznymi. Jakie zadania do wykonania stoją przed nimi, żeby swoim towarzyszom zapewnić dobrostan.
Jak nauczyć się rozumieć sygnały, które nam wysyłają? Jak odczuwają emocje? Co powinny jeść?

Uczniowie z klasy 1 TW na swoje pierwsze zajęcia mieli możliwość zaprezentowania swoich pupili i Was droga społeczności szkolna zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:)

Renata Ślezińska-Iwanicz