Święto Komisji Edukacji Narodowej w ZSCKR im. S. Szumca

W dniu 13 października 2020 roku obchodziliśmy w szkole  Święto Komisji Edukacji Narodowej. Uczniowie z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. S. Szumca nie zapomnieli o swoich pedagogach oraz wszystkich pracownikach szkoły. W tym dniu przewodnicząca Samorządu Szkolnego Julia Waliczek  w imieniu wszystkich uczniów złożyła życzenia dyrekcji, nauczycielom, pracownikom administracji oraz pracownikom warsztatów szkolnych. Przedstawiciele klasy 4TAK wręczyli wszystkim kwiaty i podziękowali za pracę i trud włożony w edukację, wręczając przy tym kwiaty.  Klasa 4TAK na tę okoliczność udekorowała salę oraz przygotowała słodki poczęstunek i kawę. Uroczystosć przebiegła w miłej i radosnej atmosferze.

Małgorzata Głąb-Likus