Zaproszenie na Jesienną wystawę Drobiu Ozdobnego, Gołębi, Królików i Drobnego Inwentarza Czechowice Dziedzice 2020

Miło nam poinformować, że pomimo trudnych warunków w jakich przyszło nam wszystkim funkcjonować w roku 2020 Regionalna Liga Hodowli Ptaków w Czechowicach-Dziedzicach zdecydowała się zorganizować tradycyjną “Jesienną Wystawę” zwierząt!
W związku z pandemią COVID-19 w czasie Wystawy będą obowiązywały dodatkowe środki ostrożności określone w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020r.
W tym roku ze względu na epidemię koronawirusa wystawa odbędzie się w sobotę i niedzielę 3-4 października 2020 roku w godzinach 9:00-17:00.    Wstęp wolny.
Dzień konkursowy to piątek 2 października 2020 godzina 10:00.

Jak co roku uczniowie naszej szkoły z kierunku Technik weterynarii wezmą czynny udział w wystawie oraz będą  promować działania naszej szkoły z zakresy weterynarii i ogrodnictwa. Będą także promowane nasze produkty wyprodukowane na warsztatach szkolnych.

SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAMY

Krystyna Janik-Chrapusta