Inauguracja Roku Szkolnego 2020/2021

1 września 2020 roku odbyło się uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021 inne niż wszystkie. W reżimie sanitarnym na sali gimnastycznej spotkali się dyrekcja, kadra kierownicza, nauczyciele, wychowawcy i uczniowie klas pierwszych.  Pani dyrektor mgr Katarzyna Hofman-Kępys  powitała  wszystkich, a szczególności pierwszoklasistów,  którym przedstawiła kadrę kierowniczą, pedagoga oraz wychowawców. Pani dyrektor krótko opowiedziała o szkole.  Następnie uczniowie wraz z wychowawcami zwiedzali szkołę, tereny warsztatów i udali się do swoich klas. Nie było tym razem części artystycznej.

Film na rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021 przygotowany przez klasę 1TOsp wraz z wychowawczynią Panią Anną Sikorą

Małgorzata Głąb-Likus