Przemówienie Dyrektora Szkoły na zakończenie roku szkolnego

Szanowni nauczyciele i pracownicy szkoły, drodzy uczniowie!

Jutro zakończenie roku szkolnego, szczególnie trudnego w ostatnich miesiącach dla Nas wszystkich ze względu na pandemię koronawirusa. My wszyscy musieliśmy odnaleźć się w nowej rzeczywistości i starać się funkcjonować dalej, pokonując bariery, jakie zgotował nam los. Za podjęty trud i wysiłek wszystkim serdecznie dziękuję.

Zakończenie roku szkolnego jest również okazją do podziękowań, szczególnie tym spośród Was, którzy swoją pracowitością i systematycznością uzyskali sukcesy w nauce. Gratuluję Wam tych osiągnięć i  jednocześnie dziękuję wszystkim, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę podczas konkursów i olimpiad. Cieszę się, że spośród Was są tacy uczniowie, którzy otrzymają świadectwo z wyróżnieniem.

Dziękuję za wspaniałą atmosferę, wyjątkowy klimat, za działalność charytatywną, otwarcie na potrzeby drugiego człowieka.

Dziękuję nauczycielom za włożony trud, za życzliwość i troskę o kształtowanie właściwych postaw młodzieży.

Na koniec życzę, aby ten długo oczekiwany czas wakacji, dał wszystkim dużo radości, był czasem dobrego odpoczynku i nabierania sił do dalszej pracy i nauki.

Katarzyna Hofman-Kępys